cs | sk

Infolinka: 840 800 600

Zajímá vás, co pro vás všechno můžeme na míru zrealizovat? Kontaktujte Ondřej Hornoch +420 775 153 401

Vystavujte chytře!!

Když se řekne výstava nebo víkendový event, většině se vybaví dlouhý maraton s přípravou, zařízováním stánku, vybavením a hromadou starostí. Naší snahou je vytvářet stánky chytře a jednoduše. Měli by Vám primárně zjednodušit život a ušetřit peníze. Předností našich systémových stánků a prezentačních setů je variabilita s možností vícenásobného použití, s rychlou a snadnou výstavbou. Neváhejte a kontaktujte nás.

Od skici po školení

S myšlenkou Vám pomůžeme jednoduchou skicou. Následně nápad rozkreslíme a vizualizujeme. Ve finále vyrobíme, odzkoušíme a při první instalaci zaškolíme.

Sami přivezete, sami postavíte

Taková je práce s našimi modulárními systémy. Prostorová nenáročnost v rozloženém stavu umožňuje vlastní přepravu osobním či dodávkovým vozem. Mimo to si na jednoduchou montáž stánku troufnete sami i bez nářadí.

Čas jsou peníze

Nejen, že ušetříte za externí přepravce, výstavářské firmy, ale získate i na samotné výstavbě. Čas potřebný pro sestavení stánku a následnou demontáž můžete trvat jen pár minut. 

Na velikosti nezáleží

Malý nebo velký – komu na tom záleží? Jsme připraveni stavět jak malé prezentační sety, tak i rozsáhlé, světlem, policemi a digitálem protkané kousky.

Dnes malá prezentace, zítra velká

Pro menší prezentaci můžete použít pouze část stánku. V dalším kroku přikoupíte druhou část a sestaví se tím stánek větší. Neutrácejte, když nemusíte.

Jedna, dva, tři, čtyři, pět nebo nuda – vyměň set

I takhle lze zpestřit práci s našimi stánky – máte-li více značek, různých akcí nebo vás už nebaví grafika? Stačí řici a vyrobíme na stávající konstrukci, grafiku novou. Grafické panely si už měníte sami podle potřeb.

©2012 Top Advert, s.r.o. All rights reserved