Crown, Strana 2

Systém CROWN spojuje vysokou funkčnost, hravost, design a variabilitu a navíc má atraktivní design

Nejlepší kvalita, dokonalá funkčnost, jedinečný design, libovolný tvar!

Prémiový modulární systém CROWN je určen pro prezentaci a výstavní stánky v té nejlepší kvalitě. Dokonalá funkčnost ve variabilitě použití a jedinečný design umožní vytvářet jakýkoliv tvary výstavního stánku dle potřeby, nápadu nebo prostoru, který je k dispozici. Systém se plně přizpůsobí individuálním potřebám zákazníka.

Modulární prezentační systém Crown je vhodným řešením pro výstavní stánky, má své využití taky v obchodech, nákupních centrech a pod. Stabilní konstrukce, skladnost, lehkost a skládací řešení na principu stavebnice z něj dělají jedinečný systém na trhu. Nabízí široké variace využití různorodých tvarů a velikostí. Speciální vyvinutý 3D program pro výstavní stánky je určen na vytváření vizualizací a návrhů, které plně korespondují představám a potřebám každého zákazníka. Systém Crown se přizpůsobí každému prostoru, čímž umožňuje vytvářet libovolné tvary a profesionální výstavní řešení pro každého zákazníka šité na míru

769-U-Shape3x3  763-Single  775-U-Shape4x6 768-L-Shape3x3   767-Tower

Systém je VARIABILNÍ – jak bude stánek vypadat, záleží jen na vás!

Technický popis:
Modulární výstavní systém bez hranic! Je vyroben z příhradové konstrukce silného materiálu kombinace: hliníku, oceli a kompozitu. Jeho výhodou je, že je lehký a snadno se skládá. K dispozici je 7 různých velikostí základní konstrukce v rozmezí od 30 cm až do 210 cm. Jedinečnost produktu je v možnosti sestavení si vlastního Crown stánku pokaždé jinak dle potřeby. Konstrukční řešení je plně variabilní, uživatelsky přívětivé, rychle a snadno skládatelné! Celou konstrukci lze překrýt grafickým PVC bannerem nebo ji nechat přiznanou a vsadit na neotřelost a originalitu příhradové konstrukce systému Crown. Příslušenství a nástroje jako jsou: poličky, speciální světla, držáky na LCD displeje a držáky na prospekty lze snadno uchytit na konstrukci a tím zvýšit atraktivitu výstavního stánku.

PDF_CROWN_CZ_Stránka_1

 
63
163963163163963

Stránka 2 z 2 - 24 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 24 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.