Kariéra

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ POZICE

 PRACOVNÍ POZICE - ŠVADLENA

Umíš šít a práce švadleny tě baví? Jsi trpělivá a těší tě, když jde práce hezky od ruky?

Pokud ti nevadí různorodá práce a ráda se i něco nového přiučíš, pak jsi možná zrovna ty – naše nová posila do „topadverťáckého“ kolektivu.

NÁPLŇ TVÉ PRÁCE

  • šití produktů jako jsou vlajky, stany, vypínací textilní rámy, sedací vaky, tašky a jiné reklamní systémy
  • příprava tiskových materiálů – měření, stříhání
  • dokončování tiskových textilních zakázek
  • obsluha šicích strojů - dvoujehlové, obnitkovací (Kronos), overlocky
  • návrhy na vylepšení produktů
  • výpomoc na tiskové produkci

CO OD TEBE OČEKÁVÁME

  • vyučení v oboru krejčí/švadlena
  • praxe se šicím na stroji
  • ochota a schopnost učit se rychle novým věcem
  • manuální zručnost, smysl pro samostatnou práci
  • pečlivost a přesnost – výroba musí sedět na milimetr, aby výsledek byl perfektní
  • pozitivní, vstřícný přístup - táhneme za jeden provaz, na přátelském kolektivu si zakládáme

CO NABÍZÍME

  • práci v české výrobní firmě
  • pracovní dny od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 h
  • práci na moderních strojích a možnost vidět rychle výsledky a vlastní výrobky
  • postupné zapracování zkušenými kolegyněmi - budete mít dostatečný prostor se všechno v klidu naučit
  • pravidelnou mzdu dle výkonu a kvality
  • práci na plný pracovní úvazek
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště - Hodonín
  • nástup ihned nebo po dohodě

 Pokud tě nabídka práce oslovila, pak rozhodně neváhej a zašli nám svůj životopis na hr@topadvert.cz

PŘIDEJ SE K NÁM!

Stále hledáme šikovné lidi pro obchod, zákaznický servis i výrobu. Ani není tak důležitá praxe, jako spíš odhodlání a týmový duch. Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte a pošlete nám svůj kontakt a pár slov o tom, proč byste chtěl(a) být součástí našeho týmu.

NÁŠ TÝM

Chci být součástí týmu Top Advert.
GDPR