Reklamní cedule, reklamní tabule, informační tabule, orientační systém. Výroba cedulí z PVC, plexi a hliníku.

 

Reklamní cedule najdou své místo v každé společnosti. Lze je využít jako prostředek levné velkoformátové reklamy s vysokou kvalitou tisku nebo jako informační a navigační tabule v interiéru či exteriéru. Výhodou je, že jdou připevnit prakticky kdekoliv a nabízejí široké spektrum možností využití.


 Reklamní cedule jsou cenově přístupné a velmi efektivní reklamní médium.


Reklamní tabule opatřené UV tiskem lze dále upravovat do 3D reklamních prvků pomocí ohýbání nebo distančních komponent (šroubů apod.).

Hliníkové tabule lze perforovat (frézovat), doplnit o plexi a přidáním LED osvětlení tak získat skvělý prvek světelné reklamy.


 


Disponujeme vysoce kvalitní UV tiskárnou deskových materiálů.

Potiskneme téměř jakýkoliv deskový materiál.


 

Reklamní cedule nejčastěji vyrábíme z těchto materiálů:

 • tvrzené PVC desky (bílé pružné plastové desky)
 • hliníkové kompozitní desky (sendvičové struktury hliník – plast – hliník)
 • plexi čili akrylátové desky (nejčastěji čiré, opálové neboli mléčné)
 • další materiály k potisku kartonová voština, sklo, dřevo, pvc materiály, polykarbonáty aj. na poptání

 

Kde reklamní cedule využít?

 • reklamní cedule, informační tabule, bezpečnostní a výstražné tabule
 • tabule kontroly jakosti v provozu
 • orientační tabule v areálu firmy (orientační systém, navigační prvky, značení parkingu)
 • exkluzivní tabule k označení kanceláří či meeting rooms (plexi na distanci případně s led osvětlením)
 • orientační systém, značení - v hotelech, zdravotnických zařízeních, office komplexech
 • medaile, památeční desky, dárkové desky (sportovní či jiné události), napodobeniny výherních poukazů aj.
 • tabule na obchodní ploše prodejny - čela regálů, reklamní tabule prodejních stojanů (toppery)
 • reklemní štíty prodejny
 • divadla - kulisy, poutače do foyer
 • školy, školy, vzdělávací instituce - výukové tabule, panely, zábavné prvky do interiéru

 


 

Reklamní cedule z PPVC (pěněné PVC, bílé desky)

Lehký, levný, pružný materiál. Použitelný v interiéru i exteriéru. Povrchově náchylnější k vrypům oproti hliníkovým deskám. Nejčastěji používané síly materiálu 3mm, 5mm. Velkoformátový tisk vysoce kvalitní UV technologií do rozměru 3x2m. U větších formátů je jeden rozměr limitován šířkou 3m a druhý je bez omezení. Pro zvýšení odolnosti desek proti mechanickému poškození a UV záření hotové desky laminujeme speciální laminovací fólií.


Reklamní cedule z hliníkových potisknutelných desek DiBond

DiBond je kompozitní materiál sendvičové skladby (hliník – plast – hliník). Extrémně pevné hliníkové tabule s poměrně nízkou váhou, jsou odolné, drží tvar, mají obecně delší životnost.

Desky je možné potisknout z jedné či obou stran, lze je ohýbat do 3D stojanů, frézovat či doplnit LED osvětlením. Jsou rezistentní proti vodě, oděru a slunečnímu záření. Velkoformátový potisk vysoce kvalitní UV technologií.

Nejběžněji používané síly materiálu jsou 2mm, 3mm a 4mm. DiBond je obvykle ve formě bílých potisknutelných tabulí. Oblibě se těší reklamní tabule s designem stříbrného či zlatého vzhledu kartáčovaného hliníku.

Pomocí podtisku bílou zaručíme dokonalou barevnost i na barevných variantách DiBondu. Tisk v jednom kuse do rozměru 3x2m. Pro zvýšení odolnosti a ochrany tisku je možné  desky opatřit laminací.

 


Reklamní cedule z plexiskla (PMMA desky, akrylátové desky)

Krásný transparentní materiál pro užití v interiéru či exteriéru. Plexisklo má výborné optické vlastnosti, vysokou průzračnost a propustí až 93% světla. Je velmi odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům a vysokým teplotám. Krásný materiál luxusního vzhledu s velmi lesklým povrchem, pružností a pevností. Negativem je jeho křehkost a náchylnost na mechanické poškrábání.

Krásný materiál, který dodá na luxusním vzhledu. Informační tabule, orientační systém v plexi provedení díky průzračnosti a podtisku vytváří nezaměnitelný 3D efekt.

Ideální k označení kanceláří, meeting roomů, jako památeční desky, designové desky, jako památečních předměty, medaile atd. Kombinace opálového (mléčného) plexi s LED osvětlením je velmi užívaná v oblasti světelné reklamy.


Zakázkově potiskneme i další netradiční či méně běžné materiály - kartonová voština, sklo, dřevo, pvc materiály, polykarbonáty aj. na poptání.

Snažíme se vždy o výstup v maximální kvalitě, proto používáme osvědčené materiálové vstupy. Přesto vycházíme zákazníkům vstříc a řešíme i specifickou výrobu.


Zajímá vás konkrétní poptávka nebo chcete jen nezávaznou kalkulaci?

Kontaktujte nás nebo zadejte poptávku přes poptávkový formulář.


  

Poptávkový formulář - Reklamní cedule
Souhlas se zpracováním osobních údajů