Tiskneme pro vás už 15 let

Společnost Top Advert byla založena v roce 2008 a to i přes celosvětovou ekonomickou krizi a varování odborníků. Tehdy jsme měli vizi a vůli stát se špičkou mezi dodavateli reklamních a prezentačních systémů na českém trhu.

Během více než 15 let na trhu jsme se zařadili mezi uznávanou značku výrobce a dodavatele prezentačního systémů. Podařilo se nám vytvořit přátelský tým lidí, kteří mají potenciál, chuť pracovat a "táhnout" za jeden provaz a dělají práci, na které jim záleží a zároveň je baví.

Udržet si své obchodní pozice nebývá dlouhodobě snadné neboť díky digitalizaci se na trh neustále dostává stále větší množství zahraničních společností. Navzdory překážkám v podobě covidových vln jsme naši pozici udrželi, aniž bychom museli redukovat výrobu nebo lidské zdroje - náš tým "srdcařů". V postcovidové "tržní strnulosti" jsme nečekali a zařadili do svého sortimentu další nové produktové linie jako Vario LED stěny nebo SEG modulární systém Expolinc. Nestojíme na místě, snažíme se dál rozvíjet a upevňovat nejen stávající obchodní vazby, ale také dobývát nové přiležitosti, které nás zase posunou dál.

Vyrábíme a tiskneme pro vás již více než 15 let. Vážíme si vás, našich zákazníkům a budeme vyvíjet maximální úsilí, abyste od nás dostávali vždy kvalitní, spolehlivé výrobky, které budou oporou při vašem podnikání.

Jsme tu už 15 let