O nás

JDEME SVOU CESTOU

Společnost Top Advert jsme založili v roce 2008 a to i přes celosvětovou ekonomickou krizi a varování odborníků. Měli jsme vizi a vůli stát se špičkou mezi dodavateli reklamních a prezentačních systémů na českém trhu. Díky investované energii a otevřenosti k novým věcem se nám brzy podařilo vyšplhat se na vrchol (top). Značka Top Advert tak získala na váze a my stanuli před dalšími vrcholy.

Směřujeme k tomu, abychom se stali Top firmou nejen v našem oboru, ale i uznávanou obchodní značkou, o kterou se můžete opřít.

Jsme sehraný tým 30 nadšenců, kteří se rádi učí novým věcem. Díky úzké spolupráci jsme pružní, kreativní a problémy bereme jako výzvu. 

Chceme pomoci vám, našim klientům, k úspěchu.
Nasloucháme vašim potřebám a na jejich základě inovujeme. S postupem času rozšiřujeme nabídku, hledáme pro vás inspiraci, vymýšlíme nevídané projekty, a když nevíte, poradíme vám jak na to.

Prezentace Top Advert

 

 

JAK PRACUJEME?


Jak bez zdlouhavého výběru produktů, materiálu a parametrů získat to nejlepší? Svěřete se do naší péče.

To, co my děláme je, že na základě osobní konzultace na sebe převezmeme zodpovědnost za výběr vhodných systémů i materiálů a připravíme Vám jedinečnou a efektivní prezentaci. Díky přímému dovozu a vlas­tnímu tisku i vývoji garantu­jeme nízké ceny a poskytneme Vám dohled nad průběhem zakázky ve všech jejích fázích. Navíc nabízíme možnost prak­tické ukázky v showroomu a pravidelné informování o našich novinkách.

Máte tak méně starostí, více času a přitom stálou kontrolu nad svým projektem.
Naše inovace a in­dividuální přístup Vám zajistí originální řešení a tím náskok před konkurencí.