O nás

Jsme na trhu přes 15 let

Top Advert jsme založili v roce 2008 a to i přes celosvětově nepříznivou ekonomickou situaci a varování odborníků. Měli jsme vizi a vůli stát se uznávaným výrobcem a dodavatelem reklamních a prezentačních systémů na českém trhu. Díky investované energii, osobnímu přístupu k zákazníkům a otevřenosti k inovativním produktům a technologiím, se nám podařilo stát se uznávanou obchodní značkou. Našimi partnery jsou agentury, tiskárny, designéři, firemní i koncoví zákazníci. 

 

Zakládáme si na kvalitě a tradici výroby

Máme vlastní výrobní dílnu, tiskové centrum, šicí dílnu a produkční část pro finalizaci zakázek. Sídlo, sklady a výrobní část společnosti je situována ve městě Hodonín na jižní Moravě. Vyspělé technologie, osobní přístup a kvalitní strojový park je zárukou precizního výsledku.

Disponujeme velkoformátovou UV tiskárnami deskových i rolových materiálů, velkoformátovou sublimační tiskárnou s přímou inline fixací, latexovou tiskárnou, CNC ohýbačkou profilů, frézou, laserem a dalším vyspělým vybavením. Odborné poradenství a klientský servis poskytuje náš zkušený obchodní tým a oddělení back office. Jsme sehraný tým 30 nadšenců, kteří se rádi učí novým věcem. Díky úzké spolupráci jsme pružní, kreativní a problémy bereme jako výzvu.

 

Sériová výroba nebo atypické řešení na míru

Jsme výrobce, umíme zajistit individuální řešení a atypickou výrobu. Nejsme limitováni standardními produkty. Jdeme cestou komplexního přístupu – od poradenství, přes výrobu po finální instalaci.