Flex Frame dobyl Mobitex

V záplavě postelí všemožných tvarů, velikostí a cen by se zdálo, že byl letošní ročník brněnského Mobitexu stejný jako ty předchozí. Byl tam však jeden malý detail. Malý stánek s velkou ambicí. Vůbec poprvé se na veletrhu představila naše společnost Top Advert. Důvod byl jednoduchý. Vyvinuli jsme nový produkt, který má za cíl zdobit stěny českých domácností a firem. Flex Frame.

Představuje unikátní možnost, jak měnit interiér podle vašich přání. Představte si, že na jaře si dáte na stěnu obraz právě rozkvétající třešně a když přijde léto tak jej během 3 minut vyměníte za tropický ostrov. To umí Flex Frame jako jediný na trhu!

Navíc má zabudované prosvětlení, které se dokonce dá časově i bodově programovat. Můžete tak dětem vytvořit lehce svítícího nočního hlídače v podobě jejich oblíbené kreslené postavičky, nebo si v obýváku nechat udělat pestrobarevnou vitráž. Fantazii se meze nekladou.

Potenciál tohoto nového produktu potvrdila i porota Grand Prix Mobitex když jej ocenila druhý místem v kategorii progresivní technologie. Druhým a tím důležitějším porotcem byli samotní návštěvníci veletrhu. Odpovídali jsme na množství dotazů a vážným zájemcům o produkt jsme rozdávali sladké makronky a levandulové aroma sáčky. Ne náhodou jsou oba dárky i na motivech našich vzorových produktů.

Věříme, že Flex Frame se stane novým hitem a způsobem, jak přemýšlet nad oživením interiéru. Sami jsme ho vytvořili a dokážeme jej přizpůsobit na míru požadavkům klienta.

Zákazníci mohou produkt poptat přes naše obchodní oddělení. Webová prezentace a online prodej bude spuštěn v nejbližších týdnech.

S hrdostí tým Top Advert