Máme novou švadlenku!

Věděli jste, že naše firma ve výrobě v Hodoníně disponuje vlastní šicí dílnou? A nyní máme konečně náš tým švadlenek aktualizovaný o novou posilu :-)

Naše šikovné kolegyňky se starají o přípravu tiskových textilních materiálů jako je měření, stříhání a dokončování tiskových zakázek. Obsluhují šicí stroje - dvoujehlové, obnitkovací (Kronos), overlocky, na kterých zvládnou skoro cokoliv obšít.

sici-dilna-topadvert1 sici-dilna-topadvert potisk-na-textil-pro-svetelny-panel-topadvert

 

Šicí dílna se výrazně podílí na výrobě produktů jako jsou reklamní vlajky (beach vlajky neboli muší křídla), nůžkové reklamní stany, světelné vypínací textilní rámy (flex frame), prosvětlené prezentační stěny (ledup a big ledup), sedací vaky pro indoor i outdoor eventy, promo prezentační stolky, přenosné tašky a jiné reklamní plochy.

Připravujeme zahrnout do standardní výroby i další produkty jako jsou lehátka a slunečníky.

Podívejte se na výrobky našich švadlenek. Pro více informací využijte uvedeného odkazu na skupinu produktů v našem eshopu.

nuzkovy-stan-3-x-3-pivovar-dudak-topadvert reklamni-vlajky-musi-kridla-topadvert reklamni-vlajka-stozar-vinarstvi-osicka-topadvert

 

PROHLÉDNOUT → Reklamní stany Top Advert

PROHLÉDNOUT → Reklamní vlajky

 

svetelny-panel-big-ledup-topadvert svetelny-panel-ledup-vistacar-topadvert svetelny-panel-3d-reklama-topadvert

  

PROHLÉDNOUT → Vypínací světelné rámy

PROHLÉDNOUT → LED světelné prezentační stěny

 

reklamni-lehatko-plazove-lehatko-sonnentor-topadvert sedaci-vak-sedaci-pytel-topadvert transportni-taska-sici-dilna-topadvert

  

PROHLÉDNOUT → Sedací vaky

PROHLÉDNOUT → Reklamní plachty

Chcete se dozvědět více informací o naší výrobě nebo poradit s vhodným reklamním produktem pro Vás? Napište nám! Nezávazně. :-)