POS atypický stojan - tentokrát pro Papírny Brno

Atypický stojan pro Papírny Brno, a.s. vznikl v dílně Top Advert!
 
Výroba atypických produktů na míru pro zákazníka je jako příběh, který má jasný cíl, ale jeho konečná podoba se rodí  "za běhu". Na začátku stojí zákazník s jeho přáním a často velmi obecnou představou o finální podobě. Realizační fáze a technické provedení už je na nás tak, aby splňovalo očekávání zákazníka.
Specifické POS stojany jsou jedním z komunikačních kanálů marketingové strategie firmy na podporu konkrétního produktu nebo produktové linie. Je to významný bod, který dochází do kontaktu s osloveným zákazníkem v ten nejdůležitější okamžik - koupit či nekoupit. Proto je jeho provedení a interpretace velmi důležitá. Musí poskytnout příjemnou prezentaci pro oči, ale také splňovat praktické požadavky a nejlépe odpovídající pořizovací cenu ve vztahu k jeho následné využitelnosti.

Jednoznačný účel POS a POP stojanů.

ZAUJMOUT → INFORMOVAT → ZÍSKAT ZÁKAZNÍKA


Tentokrát se s vámi podělíme o realizaci POS stojanu pro Papírny Brno, a.s. Jednalo se o sérii několika desítek stojanů, které jsou nositeli nové prémiové produktové linie Paper Factory. Stojan měl působit čistě a technicky, měl být spíše doplňkem pro okatý design produktové linie.
 
     POS stojan papirny brno (1)  POS stojan papirny brno (3)
 
POS stojan papirny brno (2)       POS stojan papirny brno (4)
 
 
Konstrukčně pevný a zároveň lehký celohliníkový stojan má částečně demontovatelnou konstrukci pro lepší transport na prodejní místa. Variabilnost policového systému dává stojanu možnost širšího využití. Výhledově LED prosvětlení čelního plexi panelu s brandem prémiové linie Paper Factory efektně projasní celý stojan. 
 
Skvělou vychytávkou jsou snímatelné nálepky, které budou za policemi. Nejen že barevně osvěží celý vzhled stojanu, ale zároveň zákazníkovi napoví, jaké motivy z kolekce jsou v nabídce, když bude zrovna některý vyprodán.

Více informací se dozvíte v sekci Světelné a 3D reklamy Atypický POS stojan