Reklamní led panely LEDUP

  

obrled up 2led up new

LEDUP je nový revoluční světelný prezentační systém

Roll up bude nadále patřit mezi stálice prezentačních systémů, avšak v rámci své kategorie přenechává své místo novým inovativním světelným prezentačním panelům,  u kterých se snoubí praktická mobilnost a vysoce profesionální úroveň prezentace.

Z prezentačního systému se stává multifunkční prvek prezentace firmy, který lze využít na prezentaci produktu nebo značky na výstavách, prezentačních a prodejních akcích. Také jako reklamní informační panel v rámci sídla firmy nebo jako designový prvek, který rozzáří váš showroom či výstavní – prodejní stánek. 

Proto chci led světelný panel LEDUP

  • mobilní elegantní prezentační systém nové generace
  • jednoduchá manipulace a snadná montáž bez nářadí
  • eloxovaná hliníková pevná, lehká a stabilní konstrukce
  • brilantně prosvětlená prezentační plocha díky LED technologii (OSRAM)
  • variantnost –  více rozměrů, možnost vytvoření světelné prezentační stěny rozšířením o další panely
  • měňte grafiku podle potřeby (cenově příhodný snadno vyměnitelný tisk)

 

Novinku reklamní světelný panel LEDUP si můžete prohlédnout níže nebo v sekci Prezentační prosvětlené stěny. Produktový katalog k náhledu katalog_LEDUP. 

Nenašli jste rozměr, který by vám vyhovoval? Naše obchodní oddělení je vám k dispozici pro návrh individuálního projektu či ceny.

LEDUP vám nestačí a hledáte opravdu velkou nepřehlédnutelnou světelnou prezentační stěnu? Náš BigLEDUP vás rozhodně nezklame. Můžete s ním vytvořit variabilní led prezentační stěnu o rozměrech až 5 x 3 m.

 
2142
488221214248822

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem