LEDUP je nyní větší = > BIG LEDUP a máme k němu nově i stolek!

Naprostá inovance v mobilních prosvětlených reklamních panelech.

Objevte novou dimenzi s prezentačním systémem BIG LEDUP! S výškou až 3 metry a šířkou až 5 metrů je BIG LEDUP nejen největší přenosnou světelnou stěnou na trhu, ale její modulární systém umožňuje mnoho možností aplikace a designu, přičemž využívá jen několik základních prvků. A stejně jako všechny produkty LEDUP, BIG LEDUP je pohodlně uložen v pevném obalu a konstrukci lze přepravovat v jakémkoliv autě. Všechny díly systému jsou k dispozici jako náhradní díly.

jOwvcp0V 1rcJUvA-

Poskládejte si LEDUP BIG do Vámi požadovaného tvaru, je to jednoduché! Konstrukci si můžete přizpůsobit dle Vašich představ.

bigledup_hb121557149676.5391 bigledup_hb121557149676.5391

LEDUP stolek je mobilní promo stolek s podsvíceným povrchem grafiky na obou stranách. Stolek se skládá z LED rámu o rozměru 100x100 cm a dvou prosvětlených stěn. Rám je upevněn ručními šrouby na spodním profilu a je doplněn rozkládacím pultem, který je jednoduše umístěn na otočných konzolách. Stolek je dodáván v přepravním kufru se speciálně vyrobenými vysoce kvalitními pěnovými vložkami. Každá část má své místo! Hmotnost včetně přepravního kufříku je cca 21 kg, což umožňuje snadnou přepravu.

Iq1NfNj2 IMG_7656zm

Přemýšlíte, jak zviditelnit Vaši prezentaci a upoutat pozornost zákazníků? Tak právě systém LEDUP je pro Vás nejlepší volba! Konstrukci jednoduše sestavíte bez pomoci jakéhokoliv nářádí a pak zase pohodlně odvezete svým autem a použijete na další promo akci. Tisk si můžete kdykoliv vyměnit, stačí nám zaslat Vaši novu grafiku a my Vám ji vytiskneme. Prosvícení stěny či stolku dodá maximální efekt Vaší pezentaci.

 Ukázka naší realizace pro konferenci televize Prima.

LEDUP_BIG_TV_Prima_LINKA_(13) LEDUP_BIG_TV_Prima_LINKA_(8)

Produkt ke koupi pro vás připravujeme na našem eshopu. Zatím si BIG LEDUP můžete objednat přes naše obchodní oddělení https://www.topadvert.cz/kontakty/. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a připravíme individuální cenové nabídky.