Top Advert – specialista na roll upy – Top nabídka!

Roll upy umíme! V minulých letech jsme jich pro vás prodávali až 30 000 ks za rok. Nově jsme pro Vás upravili ceny tak, aby byla naše nabídka roll upů od nás opět nejlepší.

banner_web-05

Roll up je forma reklamy, kterou lehce srolujete a přenesete na jakékoliv místo. Využívat se dá venku i v interiéru. Jde o elegantní řešení, jak o sobě dát vědět na akcích všeho druhu. Mechaniky roll upů jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je hliník či pevný plast.

Nikdy Vás nezklamou a vždy odvedou přesně tu práci, kterou od nich očekáváte. Na výběr jsou varianty oboustranné i jednostranné. Vždy záleží na tom, na jakou akci roll up pořizujete. Pokud si nejste výběrem jisti, určitě nás kontaktujte a my Vám rádi pomůžeme.  

Potřebujete novou grafiku a tisk?

Máte roll up, který je v dobrém stavu, ale není na něm aktuální grafika? Vyměníme ji!
Dokážeme Vám vyrobit nový tisk na téměř jakýkoliv roll up. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálu a přeinstalací!

IMG_8076 IMG_0088

 Kde všude můžete roll up využít?

- prezentace, výstavy, veletrhy
- konference, společenské a sportovní události
- firmy, povozovny, showroomy
- upoutávky na veřejných akcích

- navigace, obchodní domy
- a na mnoha dalších místech, prostě tam kde chcete být vidět!

roll_up_mag_tube_sonentor spot_hefaistos spot_ikea

Podívejte se naše reference - roll upy nám jdou opravdu od ruky! :-)

Jste agentura nebo tiskárna? Zaregistrujte se na našem webu a uvidíte ceník sestavený přímo pro Vás! 15% sleva ze standard cen a 10% sleva z top cen. Případně nám napište email nebo zavolejte a rádi Vám pošleme individuální cenovou nabídku.

Na naši kompetní nabídku roll upů se můžete podívat zde https://www.topadvert.cz/roll-up-systemy/.