3D reklama pro Stavebniny DEK

Rádi bychom se s vámi podělili o nedávnou hezkou realizci zakázky pro Stavebniny DEK a.s. Jednalo se o výrobu a instalaci několika 3D světelných a nesvětelných nápisů z alurolových profilů pro nově vznikající pobočku v Hodoníně. Největší nápisy dosahovaly výšky až 2,7m !

Fotky realizace

 3d_alurol_DEK_hodonin_leva_strana6 3d_alurol_DEK_hodonin_prava_strana3

3d_alurol_DEK_hodonin_leva_strana2 3d_alurol_DEK_hodonin_prava_strana4 3d_alurol_DEK_hodonin_prava_strana1

Technická specifikace

Na výrobu 3D písmen byly použity DFT alurolové profily 108mm v RAL dle přání klienta. Pohledová strana byla vytvořena z desek plexiskla 4mm (PMMA - polymethymetakrylátových), které byly z důvodu pevnosti a zamezení průhybu vrstveny sendvičovým způsobem. Potisk na UV tiskárně deskových materiálů v backlite módu. U světelné varianty nápisu vyžadovala hloubka profilu a velikost písmen precizní rozložení LED pásů pro dosažení jasně svítícího loga a zamezení vzniku stínů nebo naopak nežádoucího bodového vysvícení jednotlivých diod. Precizní tvary a ohyby písmen jsou výsledkem CNC ohýbačky alurolových profilů. 

Jak se zrodil DEK v naší dílně

3D_alurol_DEK_hodonin_dilna1 3D_alurol_DEK_hodonin_dilna2 3d_alurol_DEK_hodonin_prava_strana5

Po počáteční konzultaci s klientem a nastudování stavební dokumentace, začaly vznikat technické výkresy a návrh řešení projektu. Vizualizace byla striktně daná korporátním logomanuálem, tedy na kreativitu nebyl prostor. Výrobní proces byl rozdělen do několika kroků: vyřezání pohledových stran z plexi desek na CNC fréze, potisk v backlite módu na UV tiskárně deskových materiálů, výroba hran písmen na CNC ohýbačce alurolových profilů, vyfrezování zadních strany písmen včetně osázení LED diodovými pasy a vyvedení elektroinstalace z písmen. Celková finalizace a testování je završením pěkné práce celého týmu naší dílny.

Vzhledem k vlastnímu montážnímu týmu, který zvládá výškové instalace z plošin, máme celý proces realizace a pod kontrolou. Výsledek je perfektní, co myslíte?

Instalace

3d_alurol_DEK_hodonin_instalace10 3d_alurol_DEK_hodonin_instalace3 3d_alurol_DEK_hodonin_instalace9

Pro více informací ohledně výroby 3D písmen a log, neváhejte se obrátit na naše zákaznické oddělení kontakty.

Odkazy: světelná 3D písmena a loga, nesvětelná 3D písmena a loga

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.