Povedla se nám hezká realizace zakázky pro Xiaomi.

Rádi bychom se vám pochlubili jednou naší hezkou realizací. Jedná se o prodejnu Xiaomi v Opavě.

svetelna_reklama_xiaomi_opava (10)

Popis produktu - světelná reklama: Opálové plexi sklo 20mm vč. nakašírované translucentní samolepky, která je vyplotrovaná na požadovaný tvar. Svícení LED pásky, které je zabudováno na zádech z dibond desky 2mm. Opláštění je vyrobeno z nerezu o tl. 4mm, který je bezešvý a z jednoho kusu. deignový přesah přes nerez opláštění je 10mm na každou stranu. Více informací o výrobě světelné reklamy najdete zde https://www.topadvert.cz/svetelna-reklama/.

svetelna_reklama_xiaomi_opava (1) svetelna_reklama_xiaomi_opava (3)

Popis produktu - vypínací rámy světelné: Svícení z plochy LED pásky, které jsou nalepeny na zádech z dibond desky 2mm. Profil vypínacího rámu 100mm. Celý profil je zapuštěn do SDK (sádrokartonu), tak aby bylo vidět jen samotný tisk. Tisknuto na materiál MAMBO backlite módem na Latex tiskárně s obšitím kedrem (silikonový pásek okolo látky pro zasunutí do profilu samotného rámu). Pokud vás zajímají další informace a fotky, navštivte naši webovou stránku https://www.topadvert.cz/vypinaci-svetelne-ramy/. Vypínací rám vám můžeme vyrobit i v nesvětelné variantě https://www.topadvert.cz/vypinaci-ramy/.

svetelna_reklama_xiaomi_opava (2) svetelna_reklama_xiaomi_opava (5)

Chcete také zvýraznit a upoutat pozornost potenciálních klientů?Zabýváme se výrobou světelné reklamy, a to světelných reklamních panelů venkovních i reklamních ploch pro vnitřní použití. Výrobu kompletně zajistíme od grafického návrhu až po kompletní instalaci. Vyrábíme světelné reklamy i pro další úspěšné firmy a prodejny - přesvědčte se v našich referencích https://www.topadvert.cz/reference/.