Vypínací světelné rámy

Flex frame – vypínací světelné textilní rámy

Elegantní hliníkový rám s nataženým textilním plátnem v nejlepší potištěné kvalitě, který má své univerzální využití v jakémkoliv interiéru – přizpůsobí se i těm nejnáročnějším potřebám zákazníků, kteří hledají jednoduchost, kvalitu, funkčnost a elegantní design.

Výhody Flex Frame systému:

• rychlá a snadná výměna grafiky – tato funkce je vhodná zejména tam, kde je potřeba grafiku často měnit (prodejny, pobočky, výlohy, showroomy atd.)
• univerzální využití v jakémkoliv prostoru – lze přizpůsobit různým interiérům: na výběr jsou různé tvary a velikosti vypínacích rámů
• varianty: rámy lze potisknout jednostranně i oboustranně – dále je lze udělat i prosvětlené

svetelna_reklama_xiaomi_opava (2) flex_frame_alu_lb_bohemia_01

Využití:

Vypínací rámy lze využít v různých prodejnách ve formě reklamních ploch s možností výměny grafiky, ve výlohách, lze jej upevnit na stěnách prodejen, pověsit je do prostoru dle potřeby zákazníka, lze jej použít v pobočkách a v obchodních centrech jako velkoplošné designové plochy i jako kvalitní tisky fotografií s možností prosvětlení. Systém FlexFrame umožňuje snadné a rychlé vypínaní potištěných bannerů bez použití nářadí.

   flex_frame_alu_knihcentrum_olympia_brno flex_frame_alu_Xiaomi_Alza_Brno_01 flex_frame_wood_světlo_tchibo_02

Technická specifikace:

Rámy je možné pomocí podstavy umístit do prostoru prodejny, také je lze pověsit tak, aby komunikovaly oboustranně nebo připevnit na stěnu. Pro zavěšeníse využívá ocelové lanko, které se uchytí ke hliníkové konstrukci. Hliníkové profily se liší hloubkou a provedením – buď jednostranné nebo oboustranné. Vypínací rámy se prosvětlují pomocí LED čipů a LED pásků. Grafický banner je vytištěn na speciální elastickoutextilii určenou pro vypínací rámy s možností prosvětlení. Systém silikónových pásku umístěných po obvodu textilního banneru umožňuje snadnou a rychlou výměnu grafických motivů. Díky tomuto jednoduchému systému zvládne výměnu grafiky kdokoliv. Trafo musí být umístěno mimo rám.

flex_frame_alu_vzorek_06_1 KOTVA-Oboustranný_světelný07

Naše rozsáhlá nabídka Vám dává na výběr ze široké škály výstavních systému, díky které vystoupíte z davu! Zavolejte nám a my Vám pomůžeme vytvořit atraktivní a poutavou prezentaci šitou na míru pro Vás.

 

Poptávkový formulář - Flex Frame
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.